Ons team

Het WFFR wordt georganiseerd door een klein, enthousiast team. Naast het vaste team zijn tijdens het festival nog vele vrijwilligers betrokken. Wil je ook meehelpen met het grootste natuurfilmfestival van Nederland, meld je dan aan als vrijwilliger.

team

Raymond Lagerwaard
Festivaldirecteur
raymond@wffr.nl

Ingrid Reimert
Financien en fondsenwerving
ingrid@wffr.nlĀ 

Martin Lodewijk
Marketing
martin@wffr.nl

Roelof Jan Donner
Coordinator selectie en programma
roelofjan@wffr.nl

Lotte van den Berg
Randprogrammering en educatie
lotte@wffr.nl

Anne Doeksen
Randprogrammering
anne@wffr.nl

Annick Beukers
Special events
annick@wffr.nl

 

Suze van der Markt
Vrijwilligerscoordinator
suze@wffr.nl

Robert Horsten
Productie
robert@wffr.nl

Arjan Klopstra
Coordinator communicatie en educatie
arjan@wffr.nl

Anouk Kraan
Social media
anouk@wffr.nl

Mara Berghout
Online content
mara@wffr.nl

Joost Philips
Publieksprijs
joost@wffr.nl