Wie we zijn

WFFR is een vijfdaags filmfestival dat volledig in het teken staat van wildlife en natuur en vindt jaarlijks plaats in de laatste week van oktober in Rotterdam. Het festival wordt georganiseerd door Stichting Wildlife Film Festival Rotterdam. De vijfde editie is van woensdag 30 oktober t/m zondag 3 november 2019.

Festivalteam

WFFR wordt georganiseerd door een klein, enthousiast team. Naast het vaste team zijn tijdens het festival nog vele vrijwilligers betrokken. Wil je ook meehelpen met het grootste natuurfilmfestival van Nederland, meld je dan aan als vrijwilliger.

WFFR, Wildlife Film Festival Rotterdam. Foto Marco De Swart

Raymond Lagerwaard
Festivaldirecteur
raymond@wffr.nl

Ingrid Reimert
Financiën en fondsenwerving
ingrid@wffr.nl 

Roelof Jan Donner
Coördinator programma
roelofjan@wffr.nl

Annick Beukers
Coördinator productie
annick@wffr.nl

Fabienne Hendriks
Scholenprogramma
fabienne@wffr.nl

Gerben de Louw
Techniek
gerben@wffr.nl

Robert de Rek
Techniek
robert@wffr.nl

Cathelijne Beijn
Pers
pers@wffr.nl

Lara Arnoldus
Vrijwilligerscoördinator
lara@wffr.nl

Robert Horsten
Financiën
horsten@wffr.nl

Anne Bakker
Coördinator communicatie
anne.bakker@wffr.nl

Anouk Kraan
Online content
anouk@wffr.nl

Mara Berghout
Online content
mara@wffr.nl

Joost Philips
Publieksprijs
joost@wffr.nl

Leon op de Beek
Virtual Reality programma
leon@wffr.nl