Wie we zijn

Wildlife Film Festival Rotterdam (WFFR) is een filmfestival voor natuurfilms die een groot scherm verdienen. De eerste editie vond plaats in 2015 in Cinerama Filmtheater voor ‘slechts’ 2.100 bezoekers. Inmiddels komen jaarlijks meer dan 10.000 bezoekers op het festival af en heeft WFFR een landelijk On Tour programma met ruim 9.000 bezoekers.

Ieder jaar zet WFFR een hoogwaardig programma neer waarbij de nieuwste nationale en internationale natuurfilms worden vertoond in hartje Rotterdam (Cinerama Filmtheater). Zowel bioscoopfilms als documentaires gemaakt voor TV kunnen een plekje verdienen op WFFR.

WFFR heeft jaarlijks een nieuw thema en een nieuwe uitstraling dat tot uiting komt in het logo. Sinds 2017 is de flamingo verbonden aan WFFR en ontvangen de winnaars van de competitie de gouden flamingo.

De eerstvolgende editie staat gepland van dinsdag 26 tot en met zondag 31 oktober 2021. Gedurende deze zes dagen zijn er ruim 120 filmvertoningen, een educatieprogramma voor primair- en voortgezet onderwijs, een muziekprogramma en dagelijks talks met filmmakers. Op zaterdagavond 30 oktober 2021 is de flamingo award ceremonie waar de winnaars van de competitie bekend gemaakt zullen worden.

WFFR, Wildlife Film Festival Rotterdam. Foto Marco De Swart

Het team

Raymond Lagerwaard
Festivaldirecteur
raymond@wffr.nl

Ingrid Reimert
Coördinator Fondsen
ingrid@wffr.nl 

Roelof Jan Donner
Coördinator Programma
roelofjan@wffr.nl

Annick Beukers
Coördinator Productie
annick@wffr.nl

Anne Bakker
Externe Communicatie
anne.bakker@wffr.nl

Fabienne Hendriks
Coördinator Educatieprogramma
fabienne@wffr.nl

Gerben de Louw
Techniek
gerben@wffr.nl

Michiel Visser
Kassa
michiel@wffr.nl

Lara Arnoldus
Vrijwilligerscoördinator
lara@wffr.nl

 

Robert Horsten
Financiën
horsten@wffr.nl

Robert de Rek
Techniek
robert@wffr.nl

Lisa Tiggelman
Online content
lisa@wffr.nl

Suze van der Markt
Coördinator Filmmakers
suze@wffr.nl

Joost Philips
Coördinator Shorts Programma
joost@wffr.nl

Leon op de Beek
Coördinator Infrastructuur & Online
leon@wffr.nl

Leoni Minderhoud
Producent Special Events
leoni@wffr.nl

Jacqueline Kolpa
Producent Hospitality
jacqueline@wffr.nl

Matthijs Verweij
Kassa
matthijs@wffr.nl