Wie we zijn

Wie we zijn en wat we doen

Wildlife Film Festival Rotterdam (WFFR) is een filmfestival voor natuurfilms die een groot scherm verdienen. De eerste editie vond plaats in 2015 voor 2.100 bezoekers. Inmiddels komen jaarlijks ruim 20.000 bezoekers op het festival en het On Tour programma af. Daarnaast worden alle films sinds 2020 ook online vertoond.

Ieder jaar zet WFFR een hoogwaardig programma neer waarbij de nieuwste nationale en internationale natuurfilms worden vertoond in hartje Rotterdam (Cinerama Filmtheater). Daarnaast organiseert WFFR een On Tour programma waarbij de beste films van afgelopen editie door heel Nederland worden vertoond.

WFFR heeft jaarlijks een nieuw thema en een nieuwe uitstraling dat tot uiting komt in het logo. Sinds 2017 is de flamingo verbonden aan WFFR en ontvangen de winnaars van de competitie de gouden flamingo.

De eerstvolgende editie staat gepland van dinsdag 26 tot en met zondag 31 oktober 2021. Gedurende deze zes dagen zijn er ruim 120 filmvertoningen, een educatieprogramma voor primair- en voortgezet onderwijs, een muziekprogramma en dagelijks talks met filmmakers. Op zaterdagavond 30 oktober 2021 is de flamingo award ceremonie waar de winnaars van de competitie bekend gemaakt zullen worden. Alle films van komende editie worden ook online vertoond van maandag 25 oktober t/m zondag 7 november.

WFFR, Wildlife Film Festival Rotterdam. Foto Marco De Swart

Het team

Raymond Lagerwaard
Festivaldirecteur
raymond@wffr.nl

Ingrid Reimert
Coördinator Fondsen
ingrid@wffr.nl 

Roelof Jan Donner
Coördinator Programma
roelofjan@wffr.nl

Loes Hoogkamer
Coördinator Productie
loes@wffr.nl

Petra de Koning
Coördinator Communicatie
petra@wffr.nl

Estelle Hendriks
Coördinator Educatieprogramma
estelle@wffr.nl

Gerben de Louw
Techniek
gerben@wffr.nl

Michiel Visser
Coördinator kassa
michiel@wffr.nl

Lara Arnoldus
Coördinator vrijwilligers
lara@wffr.nl

Robert Horsten
Financiën
horsten@wffr.nl

Robert de Rek
Techniek
robert@wffr.nl

Sanne Jacobs
Special Events
sanne@wffr.nl

Lisa Tiggelman
Redactie en communicatie
lisa@wffr.nl

Anne Bakker
Nieuwsbrieven
anne.bakker@wffr.nl

Lotte Kok
Coördinator Filmmakers
lotte@wffr.nl

Joost Philips
Medewerker Shorts Programma
joost@wffr.nl

Leon op de Beek
Coördinator WFFR Online
leon@wffr.nl

Anne Wabeke
Coördinator Talks Program
anne@wffr.nl

Jacqueline Kolpa
Producent Hospitality
jacqueline@wffr.nl

Marieke Holtes
Coördinator Classical Music Program
marieke@wffr.nl