Wie we zijn

Wildlife Film Festival Rotterdam (WFFR) zet ieder jaar eind oktober een hoogwaardig programma neer waarbij de nieuwste natuurfilms van over de hele wereld worden vertoond in hartje Rotterdam (Cinerama).

In 2019 bezochten meer dan 10.000 bezoekers en 1.200 scholieren WFFR. De volgende editie staat gepland van dinsdag 27 oktober tot en met zondag 1 november 2020.

Gedurende deze zes dagen zullen er ruim 100 filmvertoningen zijn, is er een educatieprogramma voor primair- en voortgezet onderwijs, zijn er masterclasses van filmmakers, een dag voor de industrie en de Flamingo award ceremonie.

WFFR, Wildlife Film Festival Rotterdam. Foto Marco De Swart

Raymond Lagerwaard
Festivaldirecteur
raymond@wffr.nl

Ingrid Reimert
Co÷rdinator Fondsen
ingrid@wffr.nlá

Roelof Jan Donner
Co÷rdinator Programma
roelofjan@wffr.nl

Annick Beukers
Co÷rdinator Productie
annick@wffr.nl

Anne Bakker
Externe Communicatie
anne.bakker@wffr.nl

Fabienne Hendriks
Co÷rdinator Educatieprogramma
fabienne@wffr.nl

Gerben de Louw
Techniek
gerben@wffr.nl

Michiel Visser
Kassa
michiel@wffr.nl

Lara Arnoldus
Vrijwilligersco÷rdinator
lara@wffr.nl

Robert Horsten
FinanciŰn
horsten@wffr.nl

Robert de Rek
Techniek
robert@wffr.nl

Lisa Tiggelman
Online content
lisa@wffr.nl

Suze van der Markt
Co÷rdinator Filmmakers
suze@wffr.nl

Joost Philips
Co÷rdinator Shorts Programma
joost@wffr.nl

Leon op de Beek
Co÷rdinator Infrastructuur & Online
leon@wffr.nl

Leoni Minderhoud
Producent Special Events
leoni@wffr.nl

Jacqueline Kolpa
Producent Hospitality
jacqueline@wffr.nl

Matthijs Verweij
Kassa
matthijs@wffr.nl