Wie we zijn

Wildlife Film Festival Rotterdam (WFFR) zet ieder jaar eind oktober een hoogwaardig programma neer waarbij de nieuwste natuurfilms van over de hele wereld worden vertoond in hartje Rotterdam (Cinerama).

In 2019 bezochten meer dan 10.000 bezoekers en 1.200 scholieren WFFR. De volgende editie staat gepland van dinsdag 27 oktober tot en met zondag 1 november 2020.

Gedurende deze zes dagen zullen er ruim 100 filmvertoningen zijn, is er een educatieprogramma voor primair- en voortgezet onderwijs, zijn er masterclasses van filmmakers, een dag voor de industrie en de Flamingo award ceremonie.

WFFR, Wildlife Film Festival Rotterdam. Foto Marco De Swart

Raymond Lagerwaard
Festivaldirecteur
raymond@wffr.nl

Ingrid Reimert
Voorzitter
ingrid@wffr.nl 

Roelof Jan Donner
Coördinator programma
roelofjan@wffr.nl

Annick Beukers
Coördinator productie
annick@wffr.nl

Anne Bakker
Coördinator communicatie
anne.bakker@wffr.nl

Fabienne Hendriks
Coördinator Scholenprogramma
fabienne@wffr.nl

Gerben de Louw
Techniek
gerben@wffr.nl

Cathelijne Beijn
Pers
pers@wffr.nl

Michiel Visser
Kassa
michiel@wffr.nl

Lara Arnoldus
Vrijwilligerscoördinator
lara@wffr.nl

Robert Horsten
Financiën
horsten@wffr.nl

Robert de Rek
Techniek
robert@wffr.nl

Lisa Tiggelman
Online content
lisa@wffr.nl

Suze van der Markt
Coördinator moderators
suze@wffr.nl

Joost Philips
Coördinator Publieksprijs
joost@wffr.nl

Leon op de Beek
Virtual Reality programma
leon@wffr.nl

Leoni Minderhoud
Producent Special Events
leoni@wffr.nl

Jacqueline Kolpa
Producent Hospitality
jacqueline@wffr.nl

Matthijs Verweij
Kassa
matthijs@wffr.nl