Wie we zijn

Wildlife Film Festival Rotterdam (WFFR) zet ieder jaar een hoogwaardig programma neer waarbij de nieuwste en mooiste wildlife films van over de hele wereld openbaar worden vertoond in hartje Rotterdam.

WFFR vertoont films die de schoonheid van de natuur laten zien, maar ook aangrijpende films met een belangrijke boodschap, bijvoorbeeld over duurzaamheid, het milieu of wildlife crime.

WFFR vindt ieder jaar eind oktober plaats in bioscoop Cinerama waarbij gedurende vijf volle dagen meer dan 100 vertoningen zijn. Ook zijn er iedere dag leuke films over de natuur voor kinderen en hun (groot)ouders via het Kinderprogramma.

Eind oktober 2018 vond de 4de editie plaatst met meer dan 7.500 bezoekers. In 2019 vindt de 5de editie plaats van woensdag 30 oktober tot en met zondag 3 november.

WFFR wordt georganiseerd door een klein, enthousiast team. Naast het vaste team zijn tijdens het festival nog vele vrijwilligers betrokken. Wil je ook meehelpen met het grootste natuurfilmfestival van Nederland, meld je dan aan als vrijwilliger.

WFFR, Wildlife Film Festival Rotterdam. Foto Marco De Swart

Raymond Lagerwaard
Festivaldirecteur
raymond@wffr.nl

Ingrid Reimert
Voorzitter
ingrid@wffr.nl 

Roelof Jan Donner
Coördinator programma
roelofjan@wffr.nl

Annick Beukers
Coördinator productie
annick@wffr.nl

Anne Bakker
Coördinator communicatie
anne.bakker@wffr.nl

Fabienne Hendriks
Coördinator Scholenprogramma
fabienne@wffr.nl

Gerben de Louw
Techniek
gerben@wffr.nl

Cathelijne Beijn
Pers
pers@wffr.nl

Mara Berghout
Gastvrouw
mara@wffr.nl

Michiel Visser
Kassa
michiel@wffr.nl

Lara Arnoldus
Vrijwilligerscoördinator
lara@wffr.nl

Robert Horsten
Financiën
horsten@wffr.nl

Robert de Rek
Techniek
robert@wffr.nl

Anouk Kraan
Online content
anouk@wffr.nl

Suze van der Markt
Coördinator moderators
suze@wffr.nl

Joost Philips
Coördinator Publieksprijs
joost@wffr.nl

Leon op de Beek
Virtual Reality programma
leon@wffr.nl

Leoni Minderhoud
Producent Special Events
leoni@wffr.nl

Jacqueline Kolpa
Producent Hospitality
jacqueline@wffr.nl

Matthijs Verweij
Kassa
matthijs@wffr.nl